VISUAALSE KUJUNDI LOOMISE koolitus

Kui soovid visuaalse väljenduse oskusi täiendada ja sellega enesekindlust suurendada, kutsun Sind VISUAALSE KUJUNDI LOOMISE koolitusele.

Oodatud on kõik, kes plaanivad videodega tegelema hakata ja/või soovivad lihtsalt silmaringi laiendada. Kõik filmi huvilised, videograafid või alustavad videoblogijad. Samuti sobib koolitus kõrgkooli vastavat eriala õppima astujatele, kes saavad siit kindlama baasi vastuvõtukatsetele minekuks.

Lisaks muudele käsitletavatele teemadele on VISUAALSE KUJUNDI LOOMISE koolitusel Sul võimalus esitleda oma loomingut ja saada sellele tagasisidet. Ehk siis, kui oled teinud mõne video või foto, või kirjutanud sahtlisse stsenaariumi, ja soovid saada professionaalset hinnangut, saad töö esitleda ja annan autorile personaalset tagasisidet.

Tänapäev on visuaalse kujundi aeg. Pilt on “1000 sõna”, osakem siis seda pilti luua.

On ka võimalus korraldada laiemal teemal vestlusi/koolitusi VISUAALSEST KOMMUNIKATSIOONIST üldisemalt.

Kui me vaatame enda ümber, siis me näeme, et ühiskond on liikunud järjest enam sõna juurest pildi juurde. Liikunud lugemise juurest vaatamise-näitamise juurde. Visuaalsus meie ümber aina tiheneb ja et selles orienteeruda, tuleb teada Visuaalse kommunikatsiooni baastõdesid. (Kujund, Loo Jutustamine, Sihtgrupp, Kujundi isikustamine, Esmamulje.)

ÄRA UPU VISUAALSUSE TÕUSULAINES!

Olen olemas, et jagada oma laialdasi kogemusi ja teadmisi.
Näeme varsti!

Andrus Tuisk
Tulest ja veest läbikäinud filmimees.

Järgmine VISUAALSE KUJUNDI LOOMISE koolitus: 6. juuni 2023

Koolituse eesmärk on anda baasteadmised kinost, telest, loo jutustamisest ja visuaalsest kujundist. Lisaks osalejate eneste ideedele tagasisidestus.

Kestvus 10.00 - 14.00
Seminari kestvus on 5 AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus.
Zoomi link saadetakse 1p enne seminari toimumise kuupäeva.

09:50 - 10:00 Kogunemine veebikeskkonda
10:00 - 11:30 I pool
11.30 - 11.45 paus
11.45 - 14.00 II pool

Loe lähemalt